
Audi A3 Sportback - 1.6|Climatronic|CruiseControl|Nieuwe Apk|
Algemeen
| Prijs | € 2.650 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 264.938 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 88-RG-XB |
| Datum deel 1 | 24-03-2005 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1220 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juli 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Audi A3 Sportback 1.6|Climatronic|CruiseControl|Nieuwe Apk|
- Kenteken: 88-RG-XB
- Merk: Audi
- Model: A3 Sportback
- APK tot: 11-06-2027
- Tellerstand: 264938 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2005
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: beige
- Motorinhoud: 1595 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: BGU
- Vermogen: 75 kW / 102pk
- Ledig gewicht: 1220 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 1
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint warmtewerend glas
- Lichtmetalen velgen 16"
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Houtafwerking interieur
- Lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- 3e remlicht
- Accu
- Afst
- Airbags voor en achter
- Airconditioning
- Alarm
- Alarm klasse 1
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Inkoop auto
- Inruil mogelijk
- Lendesteunen
- Mistlampen
- Onderhoud en reparaties mogelijk
- Passagiersairbag
- Radio/CD-speler
- Startonderbreker
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Elektronische remkrachtverdeling
Geïnteresseerden via Autoscout, Graag enkel contact via WhatsApp of bellen.
**LET OP pinnen is bij ons nog niet mogelijk!
Let wel op dat u er aan denkt het limiet minimaal 4 uur van tevoren in u bank app te verhogen, Dit is bij namelijk vele banken noodzakelijk.
RDW Erkend.
-Inruil mogelijk (Op de vraagprijs)
-Inkoop auto's.
-Onderhoud en reparaties.
-Transport.
Gelieve eerst bellen alvorens u langs komt voor een bezichtiging,
Het zou een teleurstelling wezen als de auto al verkocht is!
Openingstijden:
Ma t/m Vr 09:00 - 17:00
Zaterdag: 10:00 - 16:00
Buiten onze openingstijden en avonduren op afspraak!
JT Automotive Emmen
Jules Verneweg 3
7821 AD Emmen
06-83653405
info@jtautomotiveemmen.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































































