
Audi A4 Avant - 2.0 TDI Sport Pro Line S|Airco|Trekhaak|Navi|
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | April 2016 |
| Kilometerstand | 332.009 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 04 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JG-860-S |
| Datum deel 1 | 04-04-2016 |
| Topsnelheid | 231 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1505 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | november 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/50 R17
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 231 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.145 kg
Afmetingen (LxBxH): 473 x 184 x 143 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 113 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED dagrijverlichting
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportonderstel
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
Overige
- S Line-pakket2 ("Lichtmetalen velgen 18""", Lederen versnellingspook)
Wij zetten de auto voor u op naam en vrijwaren eventueel uw inruil auto zonder extra kosten, eventuele afleverkosten zijn bij ons inclusief.
Voor een proefrit en bezichtiging bent u altijd welkom eventueel ook in de avond uren op afspraak.
Voor meer leuk geprijsde auto's bezoekt u onze website www.auto3500.nl.
Wij verwelkomen u graag, op ons adres: Franklinstraat 5B 7903AC Hoogeveen.
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst
mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet
aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste
informatie van welke aard dan ook.
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































































































![Audi A5 - 2.0 TFSI MHEV Sport S-line Edition Aut. [ LED Navi PDC Clima ]](https://cdn.autowereld.nl/I761890258/240x180/audi-a5-2-0-tfsi-mhev-sport-s-line-edition-led-navi-pdc-clima.jpg)













