
Audi A4 Avant - 2.0 TDI Pro Line - Linker Zijschade - BPM
Algemeen
| Prijs | € 6.500 |
| Bouwjaar | Augustus 2016 |
| Kilometerstand | 297.565 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 03 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KD-555-Z |
| Datum deel 1 | 10-08-2016 |
| Topsnelheid | 213 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1500 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | november 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 213 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.145 kg
Afmetingen (LxBxH): 473 x 184 x 143 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 106 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik in de stad: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal handzenders: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED dagrijverlichting
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
LET OP: Betreft een schadeauto meeneemprijs zonder service en garantie.
Linker Zijschade, Motormanagement Brandt, Rondom Gebruikersschade
Prijs is ex. BPM, NL prijs is €7.495,-
Bij de aankoop van uw auto heeft u 3 verschillende opties:
1e optie: geadverteerde schadeauto- of occasionprijs.
(Volgende opties betreffen uitsluitend occasions)
2e optie: Service prijs: €225,- --> Nieuwe APK + afleveringsbeurt
3e optie: (Alleen mogelijk bij aanschaf van een auto van minimaal €4500,-)
1. Full Service prijs: €595,- --> Nieuwe APK + afleveringsbeurt + 3 maanden garantie.
2. Premium Service prijs: €795,- --> Nieuwe APK + afleveringsbeurt + 6 maanden garantie.
Van der Ven Auto's B.V. Ettenseweg 76 4706 PB Roosendaal Telefoon: 0165-523912 (Optie 4)
E-mail: verkoop@venauto.nl Website: www.venauto.nl
Bel of App 06-51896460 of 06-30122169 voor een afspraak!
Gesproken talen: Nederlands, Engels, Duits en Turks.
Inruil van uw huidige auto is altijd mogelijk!!
Het volgende betreft export/schade auto's:
Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 8.00 t/m 18.00, op zaterdag van 8.00 t/m 17.00.
Het ophalen van een voertuig is mogelijk van maandag t/m vrijdag van 8.00 t/m 16.00.
HET AFHALEN VAN UW VOERTUIG, DIENT 24 UUR VAN TEVOREN PER E-MAIL OF TELEFOON WORDEN GEMELD.
Een voertuig reserveren is alleen mogelijk met een aanbetaling, afhankelijk van de waarde van het voertuig zou een gepaste aanbetaling plaats moeten vinden
Nadat u een aankoop gedaan heeft moet het voertuig binnen 14 dagen betaald en opgehaald te worden.
Transport dient u zelf te regelen. Wij brengen geen auto's.
LET OP: Op al onze voertuigen is geen enkele vorm van garantie, coulance, teruggave, omruiling, terugbetaling of reclamatie mogelijk!
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden!
Voor uw aankoop, dient u alles zelf te hebben gecontroleerd.
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































