
Land Rover Defender 90 - 2.4 TD SW XTech PIET BOON
Algemeen
| Prijs | € 23.950 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 346.397 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 74-ZD-XX |
| Datum deel 1 | 19-03-2008 |
| Topsnelheid | 132 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,80 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2402 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1795 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | maart 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 265/75 R16
Acceleratie (0-100): 16,8 s
Topsnelheid: 132 km/u
GVW: 2.550 kg
Wielbasis: 236 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 266 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 10 l/100km (1 op 10,0)
Brandstofverbruik in de stad: 12,5 l/100km (1 op 8,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 636 - € 667 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Radio-CD/MP3 speler
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Glazen kanteldak
- Metallic lak
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Differentieel blokkering
Overig
- Lage gearing
- Treeplanken
= Bijzonderheden =
DEZE AUTO WORDT TE KOOP AANGEBODEN DOOR AUTOHUIS HELWIG
WWW.AUTOHUIS-HELWIG.NL
LAND ROVER DEFENDER 2.4 TD 90 SW XTECH PIET BOON PB-DEF 00
4X4, STUURBEKR, ELEC RAMEN, AIRCO, STOELVERWARMING, TREKHAAK 3500 KG
GOED RIJDENDE AUTO
CONSIGNATIE VERKOOP
KIJK VOOR ALLE FOTO'S EN INFO VAN DEZE AUTO OP ONZE WEBSITE
OOK VOOR ANDERE OCCASIONS KUNT U OP ONZE SITE KIJKEN
WANNEER U LANGS WILT KOMEN VERZOEK IK U EERST TE BELLEN VOOR HET MAKEN VAN EEN AFSPRAAK.
WIJ BIEDEN :
AFLEVERINGSBEURT
6 OF 12 MAANDEN AANVULLENDE GARANTIE ( VRAAG NAAR DE VOORWAARDEN )
INRUIL VAN UW HUIDIGE AUTO
FINANCIERING EN OF PRIVATE LEASE
ONDERHOUD, REPARATIE EN VERZORGING VAN APK KEURINGEN
TEL : 06-24649233
MAIL : INFO@AUTOHUIS-HELWIG.NL
Hoeveel kost een Land Rover Defender 90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































































































