
Peugeot 3008 - 1.6 THP Allure / 2DE Eigenaar/ TOP STAAT /RIJKLAAR
Algemeen
| Prijs | € 6.700 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 110.163 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 77-XZZ-6 |
| Datum deel 1 | 28-09-2012 |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1455 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | november 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R18
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.030 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 184 x 163 cm
Wielbasis: 261 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 182 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik in de stad: 10,8 l/100km (1 op 9,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
Overig
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Airbag passagier
- AUX/USB ingang
- Bagage afdekhoes
- Bandenspanning controlesysteem
- Bluetooth
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Getuned
- Gordelspanners
- Handsfree
- Head-up display
- Head-up display
- Infotainment
- Isofix
- Lederen stuurwiel
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen achter
- Mistlampen voor
- Multimedia voorbereiding
- Parkeerassistent
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
- Portierverlichting
- Ruitenwisser achter
- Tiptronic
- Verstelbare gordelhoogte
- Voorruitverwarming
= Bijzonderheden =
Peugeot 3008 1.6 THP Allure /2DE EIG/AUTOMAAT
ORIGINELE NEDRERLANDSE AUTO VAN DE 2DE EIGENAAR /COMPLETE ONDERHOUDE GESCHIEDENIS/
IN TOTAAL RIJKLAAR ,GAAT GELEVERD ZONDER EXTRA KOSTEN MET NIEUWE APK
VOOL OPTIES , Cruise control , Parkeer sensoren Achter , Stoelverwarming, Isofix
IN TOP STAAT & TOTAAL RIJKLAAR !!!!!
- Bouwjaar 28-09-2012
- APK 08-08-2026
- Kilometerstand 110174 NAP
- 2DE EIGENAAR
Opties^^^^
- Airco
- Clima
- NAVI
- Parkeer sensoren Achter
- Cruise control
- Head-up display
- RADIO-CD / Bluetooth
- Leder Bekleding
- Isofix
- Stoelverwarming
- Elektrische ramen Voor en achter
- Elektrische spiegels
- Mistlampen
- Regensensor
- Lichtsensor
- Lichtmetalen velgen
- Startonderbreking
- 2 Sleutels
- COMPLEET ONDERHOUDEN BOEKJES
LET OP:
- Boekjes en onderhoudsgeschiedenis compleet aanwezig.
- Zeer compleet uitgevoerd.
- Rijklaar geleverd
- Trekhaak kan wel voor 300 euro extra
***Inruilen !
Inruilen is mogelijk, om in te ruilen u kunt langs komen dan kunnen we een prijs bepalen of u kunt paar foto's van binnen en buiten kant sturen naar WhatsApp nummer 0687512773
***Financieel !
We kunnen Financiering regelen door ons partner DTC
U kunt ons website bezoeken en op de auto klikken en daar kunt meer informatie vinden
Welkom bij AUTO BEDRIJF DE IJSSEL
De IJssel Bedrijf is een erkend RDW, CARGO en NAP autobedrijf in Overijssel .
Klantvriendelijkheid en topservice staat bij ons op de eerste plaats. Bent u opzoek naar een betrouwbare en betaalbare occasion dan bent u bij ons op het juiste adres. Al onze auto's worden vooraf van een verkoop grondig gecontroleerd hierdoor bent u zeker van een goede koop. Kom gerust langs om een auto te bekijken en een proefrit te maken.
* Om teleurstellingen te voorkomen graag even bellen voordat u vertrekt voor een bezichtiging.
* Buiten openingstijden op afspraak geopend
* Inruil mogelijk
* Financiering mogelijk
* Tenaamstelling op locatie (ook in het weekend)
Openingstijden:
maandag t/m zaterdag
09:00uur tot 17:00uur.
Na 17:00uur en zondag op afspraak.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
www.autobedrijfdeijssel.nl
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































































