
Renault Clio - 1.4-16V Dynamique/ AIRCO IJSKOUD
Algemeen
| Prijs | € 1.250 |
| Prijs excl. BTW | € 1.033 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 258.061 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 06 september 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | 18-TF-SZ |
| Datum deel 1 | 22-08-2006 |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 72 kW (98 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1120 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | september 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
St. Michaelsberch 11
8831ZM Winsum
06-10911057
https://www.autoverkoopbedrijf.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Renault Clio 1.4-16V Dynamique/ AIRCO IJSKOUD!
- Kenteken: 18-TF-SZ
- Merk: Renault
- Model: Clio
- APK tot: 06-09-2026
- Tellerstand: 258061 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2006
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: grijs
- Motorinhoud: 1390 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: K4J G7
- Vermogen: 72 kW / 98pk
- Ledig gewicht: 1120 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.6 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Lengte: 399 cm
- Hoogte: 1495 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Sportvelgen
Infotainment
- Radio CD speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Ook anno nu blijven Franse auto's altijd hun elegantie en romantiek houden. Maar vergis u niet: qua techniek en prestaties is deze Drive for change van wereldniveau. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 15 inch lichtmetalen velgen en in delen neerklapbare achterbank.
De voordelen van de aanwezige cruise control hoeven we niet uit te leggen. Een mooie, constante snelheid - niet te snel, niet te langzaam. Precies goed. Het hele jaar door zorgt airconditioning voor een prettige temperatuur. De uitrusting van deze Renault is met buitentemperatuurmeter, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
Inruil is mogelijk.
Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Autoverkoopbedrijf v.d. Wal staat al meer dan 12 jaar bekend om zijn klantvriendelijke aanpak. Door simpele communicatie en afspraak = afspraak instelling hebben wij veel bezoekers van ons bedrijf met plezier mogen helpen.
We hebben ons gespecialiseerd in personenauto’s en kleine en grote bedrijfswagens.
Ons aanbod is vrij te bezichtigen op ons open terrein. Uiteraard zijn al onze auto’s voorzien van NAP en een onderhoudshistorie.
Gewoon goed advies en een goede prijs!
Tevens kunt u ons bereiken op 06-10911057 bij geen gehoor bellen 06-51577381 (Mark)
Autoverkoopbedrijf van der Wal
St. Michaelsberch 11
8831ZM Winsum
06-10911057
info@autoverkoopbedrijf.nl
www.autoverkoopbedrijf.nl/
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































































































