
€ 4.450
| Prijs | € 3.999 |
| Bouwjaar | Juni 2010 |
| Kilometerstand | 208.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 26-LPN-5 |
| Datum deel 1 | 07-06-2010 |
| Topsnelheid | 209 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1469 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | augustus 2015 |
| Meer modelinformatie |
Goed rijdende 7 persoons uitvoering met leuke opties . APK 17-06 2027.



































































































