
Ford B-Max - 1.6 TI-VCT Titanium PDC|PANO.DAK|CRUIS|CLIMATE
Algemeen
| Prijs | € 12.445 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 88.475 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 28 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PD-114-X |
| Datum deel 1 | 11-08-2015 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,10 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1209 kg |
| Trekgewicht max | 480 kg |
| Trekgewicht onger. | 480 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,1 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.780 kg
Afmetingen (LxBxH): 408 x 175 x 160 cm
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overige
- Pack Easy (Achteruitrijcamera, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- Panorama Pack (Extra getint glas)
- Technic-pakket (Navigatie-systeem full map, Navigatie full map)
- Technologie-pakket (Accident Avoidance System, Achteruitrijcamera, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter, Verwarmde voorruit)
= Bijzonderheden =
Bezichtiging is uitsluitend mogelijk op afspraak.
Wij zijn RDW erkend, en kunnen 24/7 uw nieuw gekochte auto op naam zetten. Ook kunnen wij de eventueel ingeruilde auto terplekke vrijwaren.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan fouten in opties & accessoireslijst.
Hoeveel kost een Ford B-Max verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































































