
Ford Focus - 1.0 EcoBoost ST Line Business
Algemeen
| Prijs | € 13.930 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 95.099 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 25 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XK-242-X |
| Datum deel 1 | 25-01-2019 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,00 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1222 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | mei 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2018 - jan. 2021
Referentienummer: 3056354
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 52 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,0 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.855 kg
Afmetingen (LxBxH): 451 x 184 x 152 cm
Wielbasis: 270 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 136 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 58 l/100km (1 op 1,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 41 l/100km (1 op 2,4)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1322 kg
Verwachtte leveringsdatum: 29-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 25-01-2019
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































































































