![Peugeot 308 SW - 1.2 PureTech Premium [ Panorama Navi Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762439162/240x180/peugeot-308-sw-1-2-puretech-premium-panorama-navi-camera.jpg)
Peugeot 308 SW - 1.2 PureTech Blue Lease 130 PK-Panorama-Navi
Algemeen
| Prijs | € 5.995 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 184.714 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-556-BL |
| Datum deel 1 | 31-08-2020 |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Rood metallic |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 199 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.810 kg
Afmetingen (LxBxH): 459 x 186 x 147 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 102 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- "Lichtmetalen velgen
- Electrisch spiegels
- Nokia Bluetooth CarKit
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Pack Securité (Dodehoek detector, Parkeer-assistent)
= Bijzonderheden =
Bezichtigen op telefonische afspraak.
Wij zijn een RDW-Erkend bedrijf.
Tel: 0620296934
Car Zone
Kostverlorenweg 3b
3762EM Soest
Deze Peugeot 308 SW komt uit 2020, werd geleverd van 01-02-2018 tot 30-06-2020 en kostte toen € 28.419,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2020 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 96 kW (131 PK) en een cilinderinhoud van 1199 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 199 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 10 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,6 liter per 100 km en hij weegt 1180 kg. De APK is geldig tot 31-08-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 177 per kwartaal.
Hoeveel kost een Peugeot 308 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































![Kia Niro - 1.6 GDi Hybrid DynamicLine [ Navi Trekhaak Apple Carplay/Android Auto Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762416596/240x180/kia-niro-1-6-gdi-hybrid-dynamicline-navi-trekhaak-apple-carplay-android-auto-camera.jpg)

















































