
Land Rover Defender 90 - X-tech Airco / 4 persoons
Algemeen
| Prijs | € 42.450 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 94.821 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 20 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 09-12-2011 (import) |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | - |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2402 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | - |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1784 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Centrale deurvergrendeling
- Airconditioning
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
Extra informatie
Modeljaar: 2026
GVW: 2.550 kg
Interieur: Zwart, Leder/stof
CO₂-uitstoot: 266 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Motorrijtuigenbelasting: € 165 per kwartaal
Fabrikant: Autobedrijf Ger Bot B.V. Praam 4 1724BE OUDKARSPEL, NL 0653995183 http://www.autobedrijf-bot.nl info@autobedrijf-bot.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem
- LED dagrijverlichting
- Open dak
Infotainment
- Audio-installatie
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
= Bijzonderheden =
Te koop: Land Rover Defender 90 X-Tech – Klaar voor avontuur!
Stoere en uitstekend onderhouden Defender 90 X-Tech uit 2011 met slechts 94.000 km op de teller. Deze iconische terreinwagen is volledig voorbereid voor expedities, lange trailreizen en outdoor avonturen. Betrouwbaar, robuust en uitgerust met diverse accessoires om direct op pad te kunnen.
Uitvoering & accessoires
X-Tech uitvoering
Bouwjaar: 2011
Kilometerstand: 94.000 km
Voorzien van krachtige lier
LED-verlichting voor optimaal zicht offroad
Imperiaal / dakrek voor extra bagage en of uitrusting
Diverse outdoor- en expeditieaccessoires
Klaar voor lange reizen en avontuurlijk gebruik
De Defender verkeert in nette staat en is onlangs door onze werkplaats onderhouden en opnieuw gekeurd.
Ideaal voor liefhebbers van offroad rijden, overlanding of reizen naar afgelegen bestemmingen.
Een unieke kans om een complete en avontuurlijk uitgeruste Defender 90 te bemachtigen.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging.
Wij zijn gevestigd in Oudkarspel (NABIJ ALKMAAR) adres Praam 4.
Ingang aan de rechterkant van het pand showroom is boven !
WIJ ZIJN BIJNA ALTIJD AANWEZIG MAAR WERKEN WEL OP AFSPRAAK !
Dus bel/WhatsApp via 0653995183 of mail op info@autobedrijf-bot.nl
Hoeveel kost een Land Rover Defender 90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I761990539/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)







































































