
Renault Arkana - 1.6 E-Tech hybrid / CARPLAY / ACC / CAMERA / PDC
Algemeen
| Prijs | € 19.900 |
| Prijs excl. BTW | € 16.589 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 76.126 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 18 januari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | S-119-FD |
| Datum deel 1 | 18-01-2023 |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 105 kW (143 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1410 kg |
| Trekgewicht max | 760 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | juli 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2022 - jul. 2023
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 105 kW (143 PK)
Vermogen elektromotor(en): 51 kW (69 PK)
Vermogen brandstofmotor: 69 kW (94 PK)
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 50 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 172 km/u
Aanwezige accu: gekocht
Geschikt voor snelladen: nee
Maten en gewichten
GVW: 1.961 kg
Afmetingen (LxBxH): 457 x 180 x 157 cm
Wielbasis: 272 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 107 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 2 l/100km (1 op 50,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Ruud van den Beld Molenberg 16 7364BT LIEREN, NL 06-53850466 http://www.ruudvandenbeld.nl vandenbeld@hotmail.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor voor en achter
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- File assistent
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Audio-installatie
- Carkit
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatievoorbereiding
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Comfortstoel(en)
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptive cruise control
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Blind Spot Warning (DANGMO)
- Easy Link multimedia- en navigatiesysteem met 7” touchscreen (NA40A MAPSTD)
- kunstlederen/stof bekleding
- Lichtmetalen wielen 18" 'Pasadena', 'Silverstone', 'Silverstone' met goudkleurige accenten
- Pack Advanced Driving Assist (PCV22)
- Pack parking (Parkeer assistent)
- Rijstrooksensor met correctie
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Instrumentenpaneel met 10" TFT kleurenscherm (MET05)
- multimedia scherm middel
- Pack Advanced Driving (Cruise control adaptief, File assistent)
- sfeerverlichting
- Uitparkeer waarschuwing
= Bijzonderheden =
Splinternieuwe, zeer nette en goed onderhouden, van de eerste eigenaar origineel Nederlands geleverde Renault Arkana 1.6 E-Tech hybrid met vele opties!
!! ZUINIGE 1.6 E-TECH HYBRID 4-CILINDER !! 105KW / 143PK MET 148NM KOPPEL !! AUTOMAAT MULTI-MODE !!
Bouwjaar: 1-2023.
Kenteken: S-119-FD. (origineel Nederlands)
76.126 km origineel, volledig onderhouden en met NAP-AUTOPAS/RDW TELLERRAPPORT!
APK: 1-2027.
!! ALLE ORIGINELE SLEUTELS !!
!! SCHADEVRIJ & NOOIT IN GEROOKT !!
RENAULT GRIJS METALLIC
RENAULT ZWART LEDER/VELOURS COMFORTINTERIEUR.
Chroompakket exterieur.
Rijbaan-alarm ( Lane Assist )
Achteruitrijcamera
Parkeersensoren rondom
Automatische deurvergrendeling
Handsfree vergrendelen/ontgrendelen
Actief remmen
Verkeersbord herkenning
Dode hoek
Origineel Renault Radio / Navigatie systeem
Lichtmetalen velgen
Bluetooth Carkit en Audio
Digitale radio
Parkeercamera achterzijde
Parkeersensoren rondom met inparkeer-assistent
Climate Control.
Cruise control.
3-spaaks lederen stuurwiel multifunctioneel
Audio-stuurwiel bediening.
Elektrische ramen voor en achter
Elektrisch verstelbare, verwarmbare en inklapbare spiegels.
Licht- en Regensensor.
Boordcomputer.
ABS, ASR, ESP en airbags.
ENZ,enz,enz.
LET OP!! SCHERPE PRIJS INCLUSIEF BEURT EN APK !! GARANTIE MOGELIJK IN OVERLEG !!
!! WIJ BEREKENEN GEEN STANDAARD AFLEVERKOSTEN !! INRUIL IS MOGELIJK !!
-----!! ALLE KEURINGEN TOEGESTAAN !!-----
AAN DEZE ADVERTENTIE KUNNEN GEEN RECHTEN WORDEN ONTLEEND
!! EVEN BELLEN VOOR VERTREK A.U.B !! BEL / WHATSAPP NAAR 0653850466 !!
*!* WWW.RUUDVANDENBELD.NL *!*
Hoeveel kost een Renault Arkana verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I761990539/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)













































































