
Ford C-Max - 1.0 125 pk Ecob. Titanium
Algemeen
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 147.867 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-168-PJ |
| Datum deel 1 | 19-07-2018 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Magnetic grey |
| Gewicht | 1373 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 735 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Modeljaar: 2018
Max. aslast voor: 1005 kg
Max. aslast achter: 1005 kg
Koppel: 220 Nm
Breedte: 183 cm
Wielbasis: 265 cm
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- 100 % Dealeronderhouden / onderhouden
- Achterspoiler in kleur
- Active city brake
- All weatherbanden
- Apple / Android carplay
- Automatische dimmend binnenspiegel
- Aux aansluiting
- Bandenspanning controle
- Beker houder voor / achter
- Bestuurders stoel met lendensteun verstelling
- Bluetooth telefoon voorbereiding
- Buitentemp. meter
- Centr. deurvergr. afst.bediening
- Chroom accenten buitenzijde
- Comfort stoelen
- Dab radio
- Dag rij-verlichting
- Deelbare achterbank
- Driver Alert
- Dubbele Airbag
- Dynamisch traction control
- Elektr. ramen voor + achter
- Elektrische achterklep
- Elektrische brake assist
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Follow me home verlichting
- Gordijnairbags
- Hill start assist
- Huisdier vrije auto
- Keyless entry
- Kinderzitje isofix voorbereiding
- Knie airbag
- Lederen stuur
- Led verlichting voor / achterzijde
- Lichtmetalen velgen 16 inch
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Midden armsteun voor /achter
- Multifunctioneel stuur
- On call
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Parkeer sensoren voor en achter
- Radio/cd/Mp3 speler
- Rokersvrije auto
- Sleutelloos systeem starten
- Start en Stop systeem
- Start knop
- Stoel(en) in hoogte verstelbaar
- Stuurwiel verwarming
- Touchscreen
- Trottoir verlichting
- Usb aansluiting
- Verkeersbord herkenning
- Vermoeidheid monitor
- Voorruit verwarming elektrisch
- Zij-airbags
= Bijzonderheden =
Deze door ons aangeboden occasion wordt onder de volgende condities/voorwaarden geleverd: ( Bovag) garantie, geldige Apk keuring, onderhoud uitgevoerd volgens specificaties fabrikant en BOVAG 40-Puntencheck , uitgebreide hoge voltaccu testrapport (hybride/elektrische voertuigen) onderhoud aan airco systeem, professionele reiniging in- en exterieur, kenteken tenaamstelling.
Wij verlenen garantie door heel Nederland.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Ford C-Max verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I761990539/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)













































































