
Ford Kuga - 2.5 PHEV ST-Line
Algemeen
| Prijs | € 36.940 |
| Prijs excl. BTW | € 30.597 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 15.000 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KKF-32-P |
| Datum deel 1 | 21-08-2025 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 178 kW (242 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1759 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 100 |
| Introductiejaar | december 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Modelcode: CX482
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 45 liter
Actieradius: 68 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,3 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.400 kg
Wielbasis: 271 cm
Accu
Accu: 14 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 10,3 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 21 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Tenaamstelling en leges:
- Geldige APK
- 14 dagen omruilgarantie
- Van Mossel Familiepas (incl. app)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- 13.2 inch SYNC 4 multimediasyst. met navigatie, Bluetooth, Voice Control en DAB+ (ICFAB)
- 18 inch lichtmetalen velgen - 5-spaaks - Rock Metallic (D2UEK)
- Apple Car Play en Android Auto connectiviteit
- Bursting Green (PN4LQ)
- Dual Zone Automatische Airconditioning (AC G)
- 12.3 inch personaliseerbare Digital Cockpit (HCAAV)
- Achterbank in 2 delen (60/40) neerklapbaar en verschuifbaar in lengte richting (BWGAD)
- Achterbumper inclusief diffuser (CL6AH)
- Achterspoiler (BPFAJ)
- achteruitrijcamera
- Active Braking/Pre-Collision Assist (voor auto's, voetgangers en fietsers) (FBFAB)
- Adaptieve full LED koplampen (JBBAL)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Automatisch inschakelende dimlichten (JEDAC)
- Bandenspanningscontrole systeem (D19AG)
- Blind Spot Information System incl. Cross Traffic Alert met Active Braking (HLLAH)
- carbonafwerking interieur
- Cruise Control incl. Intelligent Speed Assistance (GTDAB)
- DAB ontvanger
- Dakreling zwart (BLYAZ)
- Draadloos laden mobiele telefoon (IEXAB)
- Driver Alert (HLFAB)
- Dubbele uitlaat achter - Sportief Design (F2AEJ)
- Elektrisch bedienbare portierramen rondom (B2CAF)
- Elektrische parkeerrem en Hill Start Assist (FAJAC)
- Elektrisch verstelbare, verwarmbare en inklapbare buitenspiegels met instapverlichting (BSHCZ)
- FordKeyless Entry op de voorportieren (incl. motion sensor in de sleutel) (CBGAL)
- FordPass Connect en Over-the-Air updates (middels 5G modem) (IEPAT)
- FordPower startbutton (CBGAJ)
- glans exterieur delen
- Grootlicht assistent (JEDAF)
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel inclusief lendensteunverstelling (BYPAL)
- In hoogte verstelbare passagiersstoel (BYQAL)
- knie airbag(s)
- Lane Departure Warning/Lane Keeping Aid en Road Edge Detection
- LED achterlichten (JDAAB)
- LED dagrijverlichting (JBCAB)
- Middenconsole met armsteun en 2 USB aansluitpunten op achterzijde (B5WAL)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Oplaadkabel voor laden aan thuisstopcontact 8-10A 1 fase (HTSAJ)
- Parkeersensoren voor en achter (HNKAB)
- Post Impact Braking systeem (FEAAP)
- Sportieve unieke ST-Line zijskirts (BMDAG)
- sportonderstel
- Sportstoelen voor (11UZH)
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Uitschakelbare passagiersairbag t.b.v. kinderzitje (CPQAB)
- Verkeersbordenherkenning (HLQAD)
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
- Zwarte hemelbekleding (BBZBA)
= Bijzonderheden =
Welkom bij Van Mossel Nissan Amsterdam!
Vraag nu geheel vrijblijvend uw inruilvoorstel aan of plan een afspraak voor een proefrit in de occasion van uw voorkeur. Onze verkoopadviseurs staan u graag te woord, zowel online als telefonisch, en verwelkomen u graag in onze showrooms.
De lijst met beschikbare opties is met uiterste zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is, of dat er een beschreven optie niet aanwezig is. Wij raden aan om opties die van invloed kunnen zijn op uw aankoopbeslissing te controleren voordat u tot aankoop overgaat. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de optielijst.
Met vriendelijke groet,
Het verkoopteam van Mossel Nissan Amsterdam
Financier deze occasion tegen een aantrekkelijke rente. Vraag uw verkoopadviseur naar het actuele tarief en de voorwaarden. Let op: geld lenen kost geld.*
Voor meer zekerheid adviseren wij u om het Van Mossel Servicepakket Plus van €995 aan te schaffen: De inhoud van dit pakket betreft onder andere een onderhoudsbeurt, APK minimaal 6 maanden, bijvullen van de vloeistoffen, mobiliteitsgarantie en een uitgebreide inspectie op 130 punten.
Voor occasions met een motorinhoud hoger dan 2.0 liter kost het Servicepakket Plus €1.295. Dit pakket is niet verwerkt in de geadverteerde prijs van de auto. Onze voertuigen worden standaard afgeleverd met 12 maanden BOVAG garantie.
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I761990539/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)

































































