
SEAT Leon ST - 1.4 TSI FR
Algemeen
| Prijs | € 7.950 |
| Bouwjaar | Oktober 2014 |
| Kilometerstand | 213.302 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-379-LB |
| Datum deel 1 | 27-10-2014 (import) |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1167 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2014
Referentienummer: 3444
Technische informatie
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 202 km/u
Wielbasis: 262 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 120 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
Garantielabel: Autotrust garantie (12 maanden)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-navigatie full map
- Bluetooth
- multimedia-voorbereiding
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor adaptief
Extra
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas achter
- kunstlederen/microvezel bekleding
- lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lendesteun(en) verstelbaar
- parkeersensor voor en achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportonderstel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoelen verwarmd
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Sper Differentieel
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- koplampreiniging
- koplampreiniging
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Seat Leon 1.4 TSI FR aangeboden
Zéér gave Leon FR in stationwagon
sportief uitgevoerd en zowel van binnen als buiten in nette staat
VAG-Techniek stage1 tuning
Financiering:
Bij Aman Auto's BV kunt u zowel als zakelijke en particuliere klant, gebruik maken van diverse vormen van financieringen. Voor een op maat gemaakte financiering: Bel, mail of Whats App voor meer informatie.
Inruil:
Inruil van uw huidige auto of motorfiets is mogelijk bij Aman Auto's BV. Wij verzorgen u graag een nette, reële offerte. Stuur hiervoor een email of whats app naar ons met de volgende gegevens: Kenteken, Kilometerstand, Foto’s en eventuele bijzonderheden.
Garantie:
Bij Aman Auto's BV heeft u de mogelijkheid op 3, 6 of 12 maand garantie. Tot de mogelijkheden behoort onze huisgarantie of garantie geleverd via Autotrust. Voor meer informatie en garantietarieven neemt u wederom gerust contact met ons op.
Heeft u interesse in een van onze auto’s? Maak dan alstublieft voor vertrek een afspraak. We zijn dagelijks op afspraak geopend van 9.00 tot 21.00 uur.
Vriendelijke groet,
Aman Auto's BV
Bas Aman
Beltweg 12
7664VG Manderveen
T: 06 14 51 71 26
E: info@aman-autos.nl
Hoeveel kost een SEAT Leon ST verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I761990539/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)













































































