
Peugeot 3008 - 1.2 PureTech Active
Algemeen
| Prijs | € 12.850 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 119.161 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 10 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-512-LK |
| Datum deel 1 | 26-01-2018 (import) |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1245 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/55 R18
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.930 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 162 cm
Wielbasis: 268 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 120 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Carbonafwerking interieur
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Kleur wit
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overig
- Achteruitrijcamera
- Pack Executive (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Telefoonintegratie premium)
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























































![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I761990539/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)






























































